Sport

Már két játékosa szerződését is meghosszabbította a Gyergyói Hoki Klub

Elindult a csapatépítés

A Gyergyói Hoki Klub játékoskerete jelentős részének lejár a szerződése a 2024–2025-ös szezon végén. A gyergyóiak már el is kezdték a csapatépítést a következő idényre, a napokban bejelentették Imre Patrik és Fejes Nándor szerződésének meghosszabbítását.

Már két játékosa szerződését is meghosszabbította a Gyergyói Hoki Klub
A címvédő Gyergyói HK 6–3-ra győzött a DEAC otthonában a jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján
Fotó: Facebook/DEAC Jégkorong

Fejes Nándor és Imre Patrik is az ötödik szezonját tölti a Gyergyói Hoki Klubnál, meghatározó szerepük volt a 2023-as Erste Liga győzelemben és idén a Szuperkupa megnyerésében, és nyilván abban is, hogy a GYHK jelenleg az élen áll az Erste Ligában – írja keddi anyagában a Székelyhon.

Mint olvasható, a Gyergyói Hoki Klub közösségi oldalán így írnak róluk: „Fejes Nándornak védőként elsődleges feladata az ellenfelek támadásainak semlegesítése, de kiemelkedő képességei a támadások és a játékszervezés terén is megmutatkoznak. Szellemes passzai, erős lövései és higgadt játéka nagyban hozzájárulnak a csapat sikerességéhez. Imre Patrik stabilan védekezik, kellő agresszivitást is tesz a játékba, és támadásban is sokat tesz hozzá a GYHK játékához”.

Kapcsolódó írásaink