Dippold Pál

Vélemény és vita

Önvédelem

Európa nyugati része sok szempontból eddig gyengélkedő volt, ma már egyértelműen betegnek nyilvánítható

álláspont

Nem egész-séges. Széttöredező. A halál felé vergődik. Egyre gyengébb és kiszolgáltatottabb. Mindezeket a tényeket különféle intézményekkel és általuk tekintélyesnek kikiáltott vezetőkkel próbálják leplezni. Az a fajta áldemokrácia, amit ma az Európai Unió fejlettebbnek mondott országaiban lélegeztetőgépen tartanak, szerencsére a peremországok többségében még nem terjedt el.

Itt, Közép-Európában valahogy egészségesebbek a társadalmi viszonyok. Erre talán a legjobb példa, hogy a lesajnált keletnémetek lényegesen életrevalóbban válaszolnak az Európát elpusztítani akaró migránspárti politika öngyilkossági kísérleteire. Az a fajta jólétben sarjadt, önző és pusztító szabadosság, azaz az újmódi liberalizmus, ami a gazdaságilag fejlettebb nyugati államokat jellemzi, mifelénk csak keveseket tudott megfertőzni. Itt a lehető legkülönfélébb diktatúrák megtapasztalása és túlélése óvatosabbá, védettebbé tette az embereket, mint a nyugatiakat.

Május végén európai parlamenti választás lesz, aminek tétjénél nagyobb talán még a világtörténelemben is nehezen található. Egy kérdésre kell majd válaszolni. Megmaradjon-e Európa, vagy tűnjön el? A pusztítók előhadai már évtizedek óta itt munkálkodnak köztünk győzelmükért. Az európai nemzetek szabad szövetségéből valamiféle központosított egyesült államokat szerveznének. Olyat, ahol egy akarat érvényesülhet csak, Brüsszelé, ez a kegyetlen, gyilkos, a világot kirabló, embertelen szerkezet, amelynek helyébe egy még könyörtelenebb pénzhatalmi rendszert akarnak kialakítani.

Ennek egyik eszköze a népességcsere. Kétségtelen, hogy a gazdag nyugati társadalmak elöregedőben vannak, egyre kevesebben aktívak a munkában, és még csak nem is takargatott önzésből a fiatalok egyre kevesebb gyereket vállalnak. Már ez a szókapcsolat is leleplező, a gyerekeket nem vállalni kell, a természet rendje szerint a gyerekek megszületnek, vannak, és folytatják-fejlesztik az elődeik által felépített kisebb-nagyobb közösségek életét.

Mit is jelenthet a népességcsere? Minden jel arra utal, hogy az Európai Unió degenerált és lefizetett vezetői saját hülyeségük miatt az orruknál tovább nem látván, bevándorlókkal akarják saját további jólétüket fenntartani. A tántorgó Juncker, a hisztérikus Sargentini és a macskajancsi Manfred Weber a választási kampány utolsó szakaszára ráfordulva egyre inkább azt érezheti, hogy mindezt nem is olyan könnyű nyélbe ütni.

Mert például itt van az ezeréves Magyarország miniszterelnöke, Orbán Viktor, aki következetesen szembeszegül a kontinensünk kultúráját kivégezni szándékozókkal. A szinte példátlan módon országa parlamenti választásain háromszor is kétharmados győzelmet arató, tehát igen erős támogatottságú politikus nem beszél mellé. Hétpontos programmal állt elő, amelynek az EP-választásokon egyetlen célja lehet: a keresztény Európa megvédése, Brüsszel és a mögötte álló érdekvezérelt pénzügyi körök megfékezése.

Európa mai pünkösdi királyai nem is sejtik, hogy ostobaságukkal, amellyel Orbánt támadják, tulajdonképpen saját magukat és a hagyományos értékeket megőrző Európát védik. Hiszen ezzel rengeteg embert állítanak a magyar és a hozzá hasonló nézeteket hirdető politikusok mellé. Ugyanis, ha végül mégis megvalósulna a népességcsere Európában, elöntene minket az ateisták terelte muszlimok tömege, az egyben éppen a hozzájuk hasonló degenerált, gyenge, lusta és mélységesen buta emberek világának pusztulását jelentené.

Még másfél hónapjuk van arra, hogy lubickoljanak a saját mocsoktengerükben.

Kapcsolódó írásaink

Kasznár Attila

Kasznár Attila

Kína, de nem mindenkinek

ĀVagyis Kínával lehet gazdasági kapcsolatokat fejleszteni, de nem mindenkinek, csak Jupiternek (azaz Berlinnek), a kisökör (azaz Róma) pedig érje be azzal, ami lehull neki, jelen esetben az afrikai migránsok tömegével

Bogár László

Bogár László

Amerikai szocializmus

ĀJoseph Stiglitz Nobel-díjas közgazdász szerint a birodalmi pénzhatalmi elit a profitot magánosította, a veszteségeket viszont államosította