Sport
Rio Ferdinand meglepte a feleségét, aki sírva fogadta
Még vége sincs, de már sokan a bajnoki folytatásra gondolnak

A BBC szakértője heteket töltött Katarban, de meglepetésszerűen megszakította a munkáját és még a vb vége előtt hazautazott. Nagy volt a boldogság, bár Kate, a felesége egy ideig nem tudta abbahagyni a sírást.
Mivel a brit ITV és a BBC is értelemszerűen közvetíti a vasárnapi döntőt, sokan azt várták, hogy Ferdinand a világbajnokság végéig Katarban marad. Egy a közösségi médiában terjedő majd eltűnő videóból azonban kiderült, az egykori kemény játékos már visszatért az Egyesült Királyságba.
Miután hazatért, hogy a házuk közelében lévő edzőteremben meglepje feleségét, Kate sírva fakadt meglepetésében, amelyet Rio Ferdinánd a kezében lévő telefonnal rögzített. (A videót azóta - vélhetően a feleség kérésére - törölte.)
Rio mind egy dokumentumfilmben közvetítette találkozásukat: „Épp most értem haza, és sír... Örül, hogy lát engem. Borzasztóan nézek ki, borzasztóan érzem magam, ő sír... Folytasd, mutasd meg, hogy sírsz. Nosza, mutasd meg nekünk a könnyeidet.”
Most, hogy hazatért Ferdinand, várhatóan visszatér a Premier League tv-szakértői szerepébe, közeledik a Boxing Day.
Katarban egyébként posztolt a munkájáról, például a Mbappével készült interjúról:
És nem állta meg, hogy ne tegyen ki kis videót az utcai benyomásairól is: