A ZTE Diósgyőrben is megőrizte hat forduló óta tartó veretlenségét

Labdarúgó NB I.

Elmaradt a várakozástól a labdarúgó NB I. 28. fordulójának szerdai első mérkőzése. Diósgyőrben az első félidőben alig akadt helyzet.

A másodikban fura góllal szereztek vezetést a hazaiak: Molnár Gábor szöglete után az egerszegi Szépe János óriási gólt fejelt – a saját kapujába. A mérkőzés utolsó negyedé­ben a ZTE megpróbált legalább egyenlíteni, Bolla be is vette Danilović kapuját. Az újonc immár hat fordulón át veretlen.

28. forduló. Már közölt eredmények: Kisvárda–Mezőkövesd 1–1, Újpest–Debrecen 3–1. Kedd este játszották: Bp. Honvéd–MOL Fehérvár 1–1, gólszerzők: Ugrai (63.), ill. Nikolics (4.). Szerdai eredmények: Diósgyőr–ZTE 1–1, g.: Szépe (68., öngól), ill. Bolla (79.), Puskás Akadémia–Kaposvár 2–1, g.: Knežević (8., 11-esből), Tamás N. (90.), ill. Szakály A. (23.), Paks–FTC (lapzárta után ért véget).

Az állás: 1. Ferencváros 63 (27 mérk.), 2. MOL Fehérvár 55, 3. Mezőkövesd 46, 4. Puskás Akadémia 43, 5. Diósgyőr 41, 6. Honvéd 38, 7. Kisvárda 35, 8. Újpest 35, 9. ZTE 35, 10. Paks 32 (27), 11. Debrecen 31, 12. Kaposvár 11.