Csipes Tamara: Tökéletes pályát mentünk, nagyon büszke vagyok a csapatra

Az 500 méteres távon győztes női kajaknégyes tagjai közül hármat is sikerült megszólaltatnunk, Csipes Tamara, Medvenczky Erika és Gazsó Alida Dóra is büszkén és boldogan értékelte a versenyt.

Az aranyérmes kajaknégyes tagjainak minden okuk megvan a boldogságra
Fotó: MH/Hegedüs Róbert

Csipes Tamara azt mondta, külön öröm számára, hogy ennyire jól sikerült a négyes. Hangsúlyozta, nagyon büszke a csapat tagjaira, mégpedig főleg azért, mert szerinte nagyon ritka eset, amikor egy sportoló úgy tud célba érni, hogy ez egy tökéles verseny volt, a mai döntőt viszont ilyennek érezte.

Objektum doboz

Már pénteken mondtam, hogy majd mindenki meglepődik, hogy 200-on sem vagyok olyan lassú. Az rutinból van, ezen az 500-on dolgozni kellett nagyon sokat, de minden percért megérte – tette hozzá Medveczky Erika.

A csapat legfiatalabb tagja, a 19 éves Gazsó Alida Dóra kiemelte, hogy már az edzéseken is nagy élmény volt a többiekkel dolgozni, azt pedig csodálatosnak nevezte, hogy a döntőben ilyen pályát sikerült menniük.