Külföld
Hidvéghi: Abszurd idegengyűlölettel vagdalkozni

Donáth Anna momentumos EP-képviselő szerint a koronavírusossal kapcsolatos járványügyi intézkedéseket semmibe vevő külföldi diákokkal szemben következmények kilátásba helyezése “idegengyűlölet” a magyar kormány részéről - mutat rá a fideszes politikus, aki szerint bárkinek, aki nem hajlandó együttműködni a magyar hatóságokkal a járványügyi helyzetben, viselnie kell annak következményeit.
„Abszurd ebből nemzetiségi kérdést csinálni, idegengyűlölettel vagdalkozni, és azokat védeni, akik megtagadják az együttműködést” - emelte ki Hidvéghi.
„Itt az ideje, hogy a magyar ellenzék végre az állampolgárok érdekeit nézze, és ne a saját politikai érdekeinek érvényesítésére használja fel a kialakult helyzetet!” - hangsúlyozta a fideszes képviselő Facebook-bejegyzésében.