Krónika

Kozsót is áramlopással vádolják

Galambos Lajos után újabb híresség keveredett gyanúba

Nem otthon, hanem teaházában csal a villanyórával Kozsó, legalábbis ezzel vádolta meg leleplező levelében a Zöld Teknős Barlangjának volt üzletvezetője az énekest.

A Blikk írta meg: Keglovics Zoltán korábbi üzletvezető azt állítja, hogy visszafelé pörgött a vendéglátóegységben a villanyóra, és olyan is előfordult, hogy lekapcsolták a biztosítékokat.

A korábbi üzletvezető a lapnak elmondta: három és fél éve kezdett el Kozsónak dolgozni, és folyamatosan tapasztalt gyanús dolgokat az üzletben. Érkeztek ugyan villanyszámlák, de az azokon feltüntetett szám egyetlen villanyóráéval sem egyezett meg, s amikor erre rákérdezett, Kozsó azt válaszolta: azért, mert leszerelték. Az énekes egykori jobbkeze hozzátette:Kozsó meghagyta, ha ellenőrzés érkezik, a dolgozók mondják azt, hogy a tulajdonos jelenléte nélkül ez nem lehetséges, ő pedig sosem ért rá.

Keglovics Zoltán szerint történt olyan eset, hogy az egyébként rengeteg áramot fogyasztó teaház negyedéves villanyszámlája kétezer forint volt. Elmondta: Kozsó mindenkinek meghagyta, ha kérdezik, mondják azt, hogy gyertyával világítanak.

Az egykori üzletvezető azonban félt, hogy ő is bajba kerülhet, éppen ezért fordult fényképes bizonyítékkal és levelével a rendőrséghez.

A Blikk Kozsót is megkereste, aki elmondása szerint megdöbbent, hogy áramlopással vádolják, és leszögezte: a Zöld Teknős Barlangja már nem az övé.