Krónika

Rendőrségi felvétel Gene Hackmann és felesége holttestének megtalálásáról

Azt állította a bejelentő, hogy nem tud bejutni a házba, holott az ajtó nyitva volt

Rendőrségi felvétel szivárgott ki a segélyhívásról, amelyet a gondnok indított, aki megtalálta Gene Hackman házában a színész és felesége holttestét – írja a TMZ cikke nyomán az Origo.

Rendőrségi felvétel Gene Hackmann és felesége holttestének megtalálásáról
Gene Hackman és felesége, Betsy Arakawa 1991 óta voltak házasok
Fotó: NorthFoto

A TMZ birtokába került annak vészhívásnak a felvétele, amelyben a gondnok értesíti a rendőröket arról, Gene Hackmant és feleségét Betsy Arakawát holtan találták egyik kutyájukkal együtt.

A segélyhívást egy gondnok vagy karbantartó indította, aki a házhoz érve azonnal segítséget kért. A felvételen hallható, hogy először nem volt biztos abban, egy vagy két holttestről van-e szó, az áldozatok nemét és korát sem tudta megmondani a diszpécser kérdéseire.

A hívó többször ismételgette szipogva a „damn”, vagyis „francba” szót, majd azt mondta, nem látott senkit mozogni a házban.

Hozzátette, hogy a házba nem tudott bejutni, hanem csak az ablakon keresztül látta a holttest(ek)et – ami viszont némileg ellentmond a korábbi információknak, miszerint a ház bejárati ajtaja nyitva volt.

Kapcsolódó írásaink