Krónika

Lezárt ügy: Rendőrkézen a tolvaj

Lezárult a nyomozás azzal a férfival szemben, aki többek között kerékpárt és kéziszerszámokat lopott

Lezárult a nyomozás azzal a férfival szemben, aki többek között kerékpárt és kéziszerszámokat lopott egy telephelyről Szegeden.

A rendőrségre 2023. február 16-án érkezett bejelentés, hogy egy szegedi telephelyről kéziszerszámokat, villanymotort, bevásárlókocsit, láncfűrészt, gázpalackot és egy biciklit loptak.

A nyomozók azonnal adatgyűjtésbe kezdtek, melynek eredményeként azonosítottak egy 46 éves férfit, akit előállítottak és kihallgattak a Szegedi Rendőrkapitányságon.

Az elkövetőnek lopás vétsége miatt kellett felelnie. A szegedi rendőrök lezárták a nyomozást, az ügy iratait pedig megküldték az ügyészségnek.

Kapcsolódó írásaink