Gazdaság

Még két hétig igényelhető a Diákhitel Plusz

A szabad felhasználású, kamatmentes Diákhitel Plusz 2022. szeptember 30-ig igényelhető – számolt be a hírről a HRPortál. 

Még két hétig igényelhető a Diákhitel Plusz
Diákhitel Központ
Fotó: diakhitel.hu

A koronavírus-járvány miatt bevezetett, az átmeneti pénzügyi nehézséggel szembenéző hallgatók megsegítését szolgáló termék óriási népszerűségnek örvend a hallgatók körében, bevezetése óta már több mint 58 ezren igényelték – közölte a lap.

A Diákhitel Plusz teljesen kamatmentes és szabad felhasználású termék, melyet minden 55. évét be nem töltött, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgató igényelhet maximum félmillió forint összegig.

A kiválasztott összeget a Diákhitel Központ egy összegben folyósítja az igénylő bankszámlájára, melyet egy év türelmi idő után, maximum 5 éven belül kell visszafizetni.

Kapcsolódó írásaink