Bulvár

Julia Roberts asztalánál Jézus is helyet kapna

A színésznő azt is elárulta, mit kérdezne tőle

Julia Roberts tudja, hogy milyen lenne az ő álomcsapata. A színésznő, aki egy új magazint segít elindítani azzal, hogy első számának címlapján szerepel, interjút is adott a lapnak, amelyben elárulta, ha lehetősége lenne rá, ki lenne az a 7 ember, akit ideális esetben meghívna egy kellemes esti programra.

Julia Roberts asztalánál Jézus is helyet kapna
Julia Roberts a 82. Velencei Filmfesztiválon
Fotó: Starpix / APA-PictureDesk / APA-PictureDesk via AFP

A címlapfotózás kulisszái mögött készült videóban Edward Enninful, az EE72 társalapítója és kreatív igazgatója, az új 72Magazine kiadója megkérdezi Julia Robertset, hogy hány embert hívna meg egy ideális estére.

„Kezdjük a férjemmel” – kezdi Roberts, utalva Danny Moderre, akivel 2002-ben kötött házasságot, és akitől három gyermeke született. „Valamiért, nem tudom miért, Jézusra gondolok” – folytatja, majd hozzáteszi, hogy Joni Mitchell, Virginia Woolf, Van Morrison és a középiskolai legjobb barátnője, Paige lennének a többiek, és Edward Enninful is ott ülne a közös asztalnál, írja a Life.

A kérdésre, hogy mit kérdezne a vendégeitől, így Jézustól is, a színésznő így felelt: „Az egyik kérdés az lenne: Melyik volt az életed legkielégítőbb része? és Van itt valaki, aki szereti a babot pirítóson?”

Kapcsolódó írásaink