Bulvár
Ezeket az ételeket készíti Katalin hercegné a gyerekeinek
Gyakran ők is segítenek neki

Tavaly, amikor a BBC Radio 1 adásában szerepelt férjével, Vilmos herceggel, a műsorvezetők, Jordan North és Vick Hope megkérdezték a párt, mit fognak vacsorázni, amikor hazaérnek aznap este.
Katalin ekkor megkérdezte a férjét, „Te főzöl?”, amire Vilmos azt válaszolta: „Nem, valószínűleg curry lesz, nem?” A hercegnő ekkor elmondta, hogy valószínűleg az egyik specialitását fogja elkészíteni – curryt vagy teriyaki lazacot. A hercegnő azt is elárulta, hogy amikor elkészíti a curryt, fokozatosan kell hozzáadnia a fűszereket, mert Vilmos bevallotta, hogy nem bírja a nagyon csípős curryt anélkül, hogy „túl izzadós” ne lenne.
A curryk mellett Katalin szereti az olasz ételeket is, gyermekeivel gyakran készítenek egy tál mac&cheese-t, azaz sajtos tésztát.
Egyik látogatása során a Lavender Általános Iskolában Matthew Kleiner-Mannak elmondta, hogy a család gyakran együtt főz, és hogy a gyerekek sokat segítenek neki. „A múltkor sajtos tésztát készítettek. Az egyikük keveri a lisztet, a másik pedig hozzáadja a tejet és a vajat. Salátát és hasonlókat is készítenek”.
Katalin arról is ismert, hogy házi pizzát készít a gyerekek segítségével, akik élvezik a tészta elkészítését.