Belföld

Segítő program a koraszülésben érintett családoknak

A rendezvényen a fejlesztési és gondozási tanácsadásokra fókuszálnak

A Koraszülöttekért Országos Egyesület május 18-án újra megrendezi a Korexpo nevű ingyenes programját Budapesten a koraszülésben érintett családok számára – közölte a szervezet csütörtökön az MTI-vel.

Segítő program a koraszülésben érintett családoknak
Képünk illusztráció
Fotó: Image Source via AFP/Sara Monika

A közlemény szerint a rendezvényen a fejlesztési és gondozási tanácsadásokra fókuszálva 20 partnerintézmény és 60 szakember is jelen lesz – többek között korai fejlesztők, gyógypedagógusok, dinamikus szenzoros integrációs terapeuták, a Dévény Alapítvány, a Pető Intézet, a Fizioközpont és a Szent János Kórház koraszülött osztályának tagjai.

A jövő vasárnap a budapesti World Mallba szervezett esemény a koraszülésben érintett családok számára ingyenes, további információk a rendezvény hivatalos Facebook-oldalán érhetők el – írták.

Kapcsolódó írásaink