1873-ban egyesítették Budát, Pestet és Óbudát, ekkor jött létre Budapest. Budapest az a város, amiért megéri mindennap dolgozni! Isten éltessen, Budapest! - emlékezett meg a mai napról közösségi oldalán a Fidesz Budapest.
1873-ban egyesítették Budát, Pestet és Óbudát, ekkor jött létre Budapest. Budapest az a város, amiért megéri mindennap dolgozni! Isten éltessen, Budapest! - emlékezett meg a mai napról közösségi oldalán a Fidesz Budapest.
