Sport

Varga Barnabás: Későn jöttek a mi találataink

A válogatott gólzsákja a 82. percben egyenlített

„Nem ezért jöttünk ide, győzni szerettünk volna – mondta a második magyar találat szerzője, Varga Barnabás az M4 Sportnak.

Varga Barnabás: Későn jöttek a mi találataink
Varga Barnabás (k) gólja után a labdarúgó Európa-bajnoki selejtező G csoportjában játszott Litvánia–Magyarország mérkőzésen a kaunasi Dariaus ir Giréno Stadionban 2023. október 17-én. Mellette Callum Styles (b) és Szalai Attila (j)
Fotó: MTI/Illyés Tibor

„Rosszul kezdtük a mérkőzést, és az egész első félidőben rosszul játszottunk. A félidőben próbáltuk rendezni a sorokat, és úgy jöttünk vissza a folytatásra, hogy tényleg szeretnénk megnyerni a mérkőzést, hogy kijussunk az Eb-re. Sajnos a fordítás nem sikerült, de legalább egy pontot elviszünk. Nem volt sok a kétgólos hátrány, de későn jöttek a mi találataink. Nem éreztem idegesnek a csapatot, a párharcokban viszont nem voltunk olyan magabiztosak” – nyilatkozta Varga Barnabás.

Kapcsolódó írásaink