Bűnügy
Mintegy két évtizede nem tudni, kié a két holttest
Tiszanánai rejtély

Még 2004. április 19-én talált rá a Hevesi Rendőrkapitányság egy 166-170 centiméter magas, kövér testalkatú, barna hajú, hiányzó fogazatú, feltűnően vastag nyakú holttestre Tiszanánán - írta a heol.hu. Különös ismertetőjegyeként említik a sebhelyeit: a has középvonalában, a köldök és szegycsont között műtéti heg, méhében cseresznye nagyságú, illetve ping-pong labdányi jóindulatú daganatos izom göbös elfajulás volt megfigyelhető.
Megjegyzésként írják: kissé molett, haja szinte teljesen leázott, hátul barnás színű foltok voltak találhatók, az arc lágyrészei megsemmisültek, a nyaka vaskos, a fogazata erősen hiányos volt.
Egy hónappal később újabb holttestet találtak Tiszanánán. A Hevesi Rendőrkapitányság egy 161-165 centiméter testmagasságú, kövér testalkatú nő maradványait találták meg. Kiemelték, az elhunytnak magas homloka, kerek arcformája, kicsit fejhez simuló fülkagylója, egyenes szája, hiányzó fogazata és rövid nyaka volt. További megjegyzésként írja a rendőrség a következőket: közepesen fejlett, kissé elhízott, erősen oszlott, a haja leázott, a szeme színe nem volt megítélhető. Különös ismertetőjele: jobb melle kisebb volt a balnál.
Akinek bármilyen információja van az esetekkel kapcsolatban, az miharabb értesítse a Hevesi Rendőrkapitányságot – írja a portál.