Orbán Viktor a március 15-ei beszédéről posztolt galériát.
Mi, magyarok együtt, nem másért, hanem egymásért - írta a kormányfő.

Orbán Viktor a március 15-ei beszédéről posztolt galériát.
Mi, magyarok együtt, nem másért, hanem egymásért - írta a kormányfő.
