Belföld

Tájékoztató kampányt indít a kormány a nemzeti konzultációról

A kormány tájékoztató kampányt indít a most induló nemzeti konzultációról, amely a járvány utáni életről szól. A tájékoztató kampány közterületen, televízióban, rádióban és az interneten is elérhető lesz - olvasható a Kormány.hu-n.

Tájékoztató kampányt indít a kormány a nemzeti konzultációról
A konzultációs ívek postai kézbesítését már megkezdték, tájékoztató kampányt is indít a kormány a konzultációról
Fotó: MH/Papajcsik Péter

A mögöttünk hagyott időszak rávilágított arra, hogy a világ megváltozott. A veszélyek korát éljük, amelyben nemcsak járványokkal, hanem migrációs nyomással és gazdasági kihívásokkal is szembe kell néznünk.

Azt szeretnénk, ha Magyarország győztesen kerülhetne ki ebből az időszakból. Ehhez a legfontosabb kérdésekben egyetértésre van szükség, ezt szolgálja a konzultáció - írják.

A postai küldemények kiküldése már megkezdődött, és később a konzultáció internetes oldalán is kitölthető lesz. Augusztus végéig lehet majd visszaküldeni a kitöltött íveket.

Kapcsolódó írásaink