A normalitáshoz való jog

Jó lenne végre megérteni, hogy az egész LMBTQ-lobbi egy politikai eszköz, amely mögött nincsen valódi ügy és bázis

BELFÖLD
  • 2021.06.22. - 04:43

Nézem az ismerőseim profilképeit, akik most aztán nagyon megmutatják, milyen toleránsak és jó emberek, hiszen szivárványos keretet raknak ki. Amúgy ezek az ismerőseim kifejezetten értelmesek, egyáltalán nem zárkóznak el a párbeszédtől vagy a vitától, éppen ezért tartom aggasztónak a jelenséget. Ez is mutatja, hogy az LMBTQ-propaganda mögött állók sikeresen hitetik el azt, hogy ez egy valós ügy.

Szögezzük le: senkit nem üldöznek semmilyen vélt vagy valós mássága miatt. Nem rekeszti ki őket a társadalom, nem bántja őket senki. Tudunk egymás mellett élni, és őszintén, senkit nem érdekel, hogy ki kivel osztja meg az ágyát. Mindenki éli a saját életét, keresi a boldogságát. Legalábbis elég sokáig így volt ez, aztán egyszer csak azt vettük észre, hogy teljesen eszement folyamatok indultak el.

A globális elit régóta csinálja azt, hogy kiszemel csoportokat, akiket felhasználva tematizálják a közéletet, formálják az identitást. Ezek az ügyek arra szolgálnak, hogy eltereljék arról a figyelmet, hogy nincsenek válaszaik az embereket, társadalmakat érintő valós problémákra. Ezért kellenek a mesterséges ellentétek. Jelen esetben a melegeket használják fel.

Generálnak egy konfliktust, felkapják, majd kiemelik azokat a hangokat, amik a legmegosztóbbak. Fokozatosan tolják ki a tűréshatárt, majd egy ponton váltanak, és egyre erőszakosabb eszközökhöz nyúlnak. A célpont pedig minden esetben a felnövekvő nemzedék, mert őket lehet a legjobban formálni. Rejtett karaktereket raknak a mesékbe, aztán már mesekönyveket gyártanak, és azokat akarják kötelezővé tenni.

Kvótákat vezetnek be a filmiparban, drag queeneket küldenek be az óvodákba felolvasni, hormonkezelésre és nemváltó műtétekre viszik az ötéveseket, mert nem megfelelő játékkal játszottak. Eközben megy a duma, hogy a nemek választhatók, a biológiai törvények meg felülírhatók és kijátszhatók. Nem az elfogadást, hanem az egész LMBTQ-maszlagot akarják a gyerekek életének részévé tenni.

Persze a fia-tal felnőttek se maradhatnak ki, ők is megkapják a maguk csomagját. Például arról cikkeznek, hogy a meleg párok gyerekei boldogabbak, mint a hetero szülőké, miközben azt sulykolják, hogy ha nem fogadod el az LMBTQ-elmebajt, akkor majd miattad lesznek öngyilkosok a melegek. Nem csak „érzékenyítenek”, hanem démonizálják is azokat, akik nem értenek egyet velük. Nyugaton már óriási a térnyerésük, és most terjeszkednének. Erre a jelenségre érkezett a válasz a magyar kormánytól.

Arról lehet vitatkozni, hogy elegendő-e egy módosítás, vagy ennél nagyobb léptékben kellene felvenni a harcot. Mindenesetre most az lett a mantra, hogy ezzel a módosítással a pedofíliát összemosták a homoszexualitással. Nyilván a szövegezésben erről szó sincs, de ez nem is számít, hiszen az a cél, hogy áldozati pózban tetszelegjenek.

Azért érdekes, hogy a pedofil megnyilvánulások akkor nem zavarják őket, amikor büszkeség címén, a gyerekek szeme láttára vonaglanak egy kocsi platóján, miközben tollak állnak ki a hátsófelükből. Az egész LMBTQ-ügyről ordít a mesterkéltség, a kettős beszéd és az öncélú propaganda. Lássuk meg végre, hogy ezeknek semmi közük sincsen a nemi identitáshoz, az elfogadáshoz vagy a szakmaisághoz.

Azért nincsen, mert nem az a cél, hogy esetleg segítsenek ezeknek az embereknek és a környezetüknek elfogadni a helyzetüket, hanem a tudatos hergelés és a társadalom szétbomlasztása a lényeg. Példának okáért nem nagyon értem, miben segíti az „ügyet” az, amikor az NGO-k aktivistái, drag queenek, transzakármik tartanak a gyerekeknek előadásokat. Nem az ő kompetenciájuk meghatározni azt, milyen témák és mikor kerüljenek be az oktatásba. A szexről sem örömlányok tartanak előadást, hiába van nagy tapasztalatuk a témában. Mint ahogyan a pornót se lehet oktatófilmnek nevezni.

Nyugaton mindez létező jelenség, ennek hazai elterjedését akadályozták most meg. A módosítás arról szól, hogy az iskolai szexuá­lis felvilágosítás nem irányulhat a nem megváltoztatása, valamint a homoszexualitás népszerűsítésére. Azt is rögzítették, hogy tizen­nyolc év alattiaknak tilos elérhetővé tenni pornográf tartalmakat, a szexualitás öncélú bemutatását és minden olyat, ami a születési nemnek megfelelő önazonosságtól eltérést, annak megváltoztatását vagy a homoszexualitást népszerűsíti. Ugyanez a szabály vonatkozik a reklámokra is. Tehát ezúton nyugtatok meg mindenkit, hogy nem kell félnie attól, hogy nem lesz majd Harry Potter, Jóbarátok vagy Star Wars. Ez nettó ökörség.

Persze a hálózat egyből felpörgött, megy is a hangulatkeltés, amibe beleálltak a független multik és platformok is, hiszen nekik hasznuk van abból, ha mindent teleaggatnak szivárvánnyal. Persze tudom, nem a profit miatt csinálják, hanem emberbaráti szeretetből, és nincs is hálózat.

Az meg csak véletlen, hogy az UEFA pont most akarja homofóbia vádja miatt megbüntetni az MLSZ-t. Eközben a különböző szórakoztató témákkal foglalkozó oldalak folyamatosan nyomják a csúsztatásokat a törvény kapcsán. Félretájékoztatnak, mert tudják, hogy az erre fogékonyak majd jóemberkedésből és a Nyugathoz való tartozásuk kifejezéseképpen felülnek erre a szivárványos hisztériavonatra.

Jó lenne végre megérteni, hogy az egész LMBTQ-lobbi egy politikai eszköz, amely mögött nincsen valódi ügy és bázis. Egy olyan dologról van szó, amivel mindenki együtt tud élni és egy olyan csoportról, ami a társadalom fél százalékát teszi ki. Ezt nagyítják fel, és velük terrorizálják a társadalom 99%-át.

Feszítik a húrt, szítják az ellentéteket. Abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy látjuk a rossz példát, ami a Nyugatról ömlik felénk, éppen ezért nekünk még megvan arra az esélyünk, hogy védekezzünk ez ellen, elkerüljük a jövő nemzedék megnyomorítását és megadjuk a gyerekeknek és a szüleiknek a normalitáshoz való alapvető jogot.

(A szerző politológus, az IKoN elnöke)

Kapcsolódó cikkek
Reklám