Gratulálni is illene hozzá. Ebben csak az akadályoz meg, hogy a tapasztalatok szerint a „részt vennének”, valójában a valódi demonstrálók harmadát-negyedét jelenti. Rossz idő esetén kevesebbet: a fotelforradalmárok nem szeretik a zergenye időt. A lényeg, hogy Jámbor tanácsnok közleménye szerint lesz oltásiigazolvány-ellenőrzés.
Mindezt azért, hogy ne akadályozza meg a kormány a tervezett Diákváros építését (szó sincs róla), és ne jöjjön ide a világ egyik leghíresebb egyeteme, a kínai Fudan (amiről amúgy még csak az előzetes tárgyalások folynak). Tehát nagy buli várható. Én azt hiszem, csinálok inkább egy jó, nyár eleji lecsót.



