Sport

Mátyus János helyett Erős Gábor lett a Budafoki MTE edzője

Erős Gábor 2021 novemberétől tavaly májusig vezetőedző is volt Kisvárdán

Mátyus János távozott a labdarúgó NB II-ben szereplő, májusban MOL Magyar Kupa-döntős Budafoki MTE vezetőedzői posztjáról, utódja Erős Gábor lett.

Mátyus János helyett Erős Gábor lett a Budafoki MTE edzője
Budafoki MTE
Fotó: Facebook/Budafoki MTE

A dél-budai klub honlapjának keddi híradása szerint Mátyus, valamint Felipe Matos és Veress Balázs asszisztens-edzők szerződése június végén megszűnik, a közös folytatásról pedig nem tudtak megállapodni a felek.

Vezér Ádám kapusedző és Göbölyös Dávid erőnléti edző a szakmai stáb tagja marad, a vezetőedző Erős Gábor, a másodedző pedig Burányi Tamás lesz.

Erős Gábor korábban a Kisvárda élvonalbeli csapatánál volt pályaedző, illetve 2021 novemberétől tavaly májusig vezetőedzőként kilenc győzelem, kilenc döntetlen és négy vereség volt a mérlege a szabolcsi csapattal.

Kapcsolódó írásaink