Krónika
Így zuhant a halálba egy thaiföldi toronyházról egy brit bázisugró + VIDEÓ
A barátja mindezt felvette, és a közösségi médiában közzétette

A 33 éves cambridgeshire-i Nathy Odinson ejtőernyős és bázisugrásokat hajtott végre szerte a világon, a legutolsó, szombat esti ugrása azonban végzetesnek bizonyult.
Odinson egy 29 emeletes épületről ugrott le a tengerparti Pattaya üdülőhelyen, az ejtőernyője azonban nem nyílt ki, egy fára zuhant, és meghalt.
A barátja mindezt felvette, és a közösségi médiában közzétette, ezen hallható amint Odinson visszaszámol: három, kettő, egy, viszlát.
Odinson testvére, a 39 éves Ed Harrison szerint a felvételeken látszik, hogy az ejtőernyője beakadt a hámba, ami azt jelenti, hogy semmi esély nem volt rá, hogy kinyíljon.
Harrison azt mondta, hogy bátyja jelentős tapasztalata ellenére – elmondása szerint 5000 ugrást hajtott végre – végzetes hibát követett el, és a halálba ugrott.
A brit külügyminisztérium szóvivője azt mondta, támogatják a Thaiföldön meghalt brit férfi családját.