Krónika
Harminc év után újra megkezdték a nyomozást egy rejtélyes gyilkosság ügyében
A brit rendőrség újabb információkhoz jutottak

Wayne Usher főfelügyelő közölte, hogy „új és jelentős információkat” kaptak az üggyel kapcsolatban, melyről bővebben nem tájékoztathatott mert azzal veszélyeztetheti a nyomozást.
Hozzátette, „Carol egy nagyon összetartó közösségben élt és dolgozott, és valószínű, hogy néhány ember, akinek információi voltak arról, hogy mi történt vele, hallgatott, talán félelemből vagy helytelen lojalitásból”.
A lap ismerteti, hogy a nőt utoljára 1993. márciusában este fél 12 körül látták beszállni egy autóba Bristol Montpelier városrészében, ahol lakott. Ekkor fekete baseball sapkát, barna bőrdzsekit, kék farmer miniszoknyát, fekete pulóvert és egyszínű kék pólót viselt.
Két nappal később egy kutyasétáltató fedezte fel a holttestét a nádasban, a Sharpness dokknál, a Gloucester és Sharpness csatornán. A nőt megfojtották, és a nyakát eltörték.