Bűnügy
Véres esküvő: a férj lelőtte a feleségét és anyósát is
Négy halott egy thaiföldi lakodalmon

A 29 éves Chaturong Suksuk és a 44 éves Kanchana Pachunthuek szombaton házasodott össze Thaiföld északkeleti részén. A beszámolók szerint a fiatal férj hirtelen elhagyta a lakodalmast, és fegyverrel tért vissza, majd lelőtte feleségét, annak 62 éves édesanyját és 38 éves húgát. A golyók két vendéget is eltaláltak, akiket kórházba szállítottak, az egyikük meghalt. Chaturong ezután lelőtte magát, azonnal meghalt.
A rendőrség azt mondta a BBC-nek, hogy Chaturong ittas volt, az indítéka továbbra sem világos. A fegyvert és a lőszert legálisan vásárolta tavaly.
A thaiföldi média szerint a lakodalmon részt vevő vendégek azt mondták a rendőrségnek, hogy a párnak vitája volt az ünnepség alatt. Arról is beszámoltak, hogy Chaturong bizonytalannak érezte magát a közte és Kanchana közötti 15 éves korkülönbség miatt.
Chaturong katonai szolgálat közben a thaiföldi határon elvesztette jobb lábát, ezért para sportolóként versenyzett, tavaly ezüstérmet szerzett úszásban az Indonéziai Játékokon.