Bűnügy

Magával vitte a gyerekeket

Két kislány és egy kisfiú eltűnése miatt fordult a rendőrséghez a mintegy 9 évvel ezelőtt gyámjukként kijelölt asszony

A monori rendőrök most is keresik azt az anyát, aki magával vitte három gyermekét jelenlegi gyámjuktól – írja a police.hu.

Magával vitte a gyerekeket
Képünk illusztráció
Fotó: MH archív/Soós Milán

Két kislány és egy kisfiú eltűnése miatt fordult a rendőrséghez a mintegy 9 évvel ezelőtt gyámjukként kijelölt asszony. Nyáregyházi otthonukból 2023. június 22-én délelőtt vitte magával – minden valószínűség szerint – rájuk vigyázó anyjuk. A 42 éves Tatai Katalin és gyermekei, a 11 éves Némedi Emília Ida, a 10 éves Némedi Dániel Károly, valamint a 8 esztendős Tatai Mercédesz azóta ismeretlen helyen tartózkodnak, életjelet nem adtak magukról – olvasható a police.hu oldalán.

A monori rendőrök mindent megtesznek a kicsik és anyjuk megtalálása érdekében, a gyorsabb eredmény érdekében a lakosság segítségére van szükség.

Kapcsolódó írásaink