Bűnügy

Szexuálisan bántalmazta utasát az Uber sofőrje

Az eset után elvette áldozata telefonját, és pozitív értékelést írt magának

Keresi a torontói rendőrség azt a férfi Uber-sofőrt, aki a vád szerint szexuálisan zaklatta női utasát, majd ellopta annak telefonját, és egy pozitív értékelést írt rajta saját magának, írja a Toronto City News cikke alapján az rtl.hu.

A fehér Toyotát vezető sofőr egy parkolóba vitte a nőt, ahol rátámadt és szexuálisan bántalmazta. Ezután elvette a telefonját, értékelést írt magának, és borravalót adott. Ezután visszaadta a telefont a nőnek, aki elmenekült.

A férfit csalás és szexuális erőszak vádjával keresik. Az Uber az eset után ki is rúgta az 53 éves Vikram Lathert. A cég most segítséget nyújt a rendőrségnek a tettes felkutatásában. A helyi hatóságok szerint akár több áldozata is lehetett a sofőrnek – olvasható a portálon.

Kapcsolódó írásaink