Bulvár
Ezért törölte Kim Kardashian Meghan Markle és Harry herceg fotóit
Kiderült a titok

A hercegi pár megjelenése önmagában is meglepetést okozott, hiszen a rendezvényt az Emlékezés napjának hétvégéjén tartották. Ezen a napon Nagy-Britanniában a háborús hősökre emlékeznek, és a hagyományos emlékezés jelképét, egy pipacsot tűznek a ruhájukra. A hercegné pipacs nélkül jelent meg az eseményen, ami egy bennfentes szerint érzékenyen érintette Harryt, aki korábban katonaként szolgált – írja a life.hu.
A partin készült fotók törlését állítólag maga a hercegi pár kezdeményezte, mivel azok a beleegyezésük nélkül kerültek fel a közösségi oldalakra. Egy szakértő szerint Meghan és Harry udvariasan, de határozottan kérték a fotók eltávolítását. „Semmi sem kerülhet fel az internetre anélkül, hogy ők jóvá ne hagynák. A márkájuk az irányításra épül, és nem akarták, hogy egy Kardashian-poszt miatt ezen csorba essen” – írta Shuter a Substacken.
A Kardashian család sem hagyta szó nélkül az esetet. Egy forrás szerint Kris Jenner nem örült annak, hogy bárki megmondja neki, mit tehet. „Kris nem szereti, ha irányítani próbálják, különösen nem Meghan és Harry. Azt mondta, ha ennyire szeretnék kézben tartani a dolgokat, akkor legközelebb egyszerűen nem lesznek rajta a vendéglistán” - mondta.
