Bulvár

Megjelent az első videó Katalin hercegnéről

Vidám és egészséges

Katalin hercegné a műtét óta először látható videón, boldognak és nyugodtnak néz ki a Vilmossal közös bevásárlótúrán – írta meg a The Sun.

Megjelent az első videó Katalin hercegnéről
Katalin hercegné
Fotó: AFP/Anadolu/Wiktor Szymanowicz

Annak ellenére, hogy egészségesnek tűnik, a hercegné orvosi utasítás szerint a jövő hónapig nem dolgozik.

A walesi hercegné mosolygott, nyugodtnak és boldognak tűnt az odaadó férjével, Vilmossal közös bevásárlótúrán.

A 42 éves Katalin egy kapucnis pulóverbe és leggingsbe öltözve cipelte a saját bevásárló szatyrát, miközben egy mezőgazdasági bolt parkolójában sétálgatott.

A The Sun a múlt héten Katalin védelmére kelt, amikor minden oldalról érkeztek kritikák a szerkesztett képe miatt.

A több mint nyolc héttel ezelőtti hasi műtétje után még nem közöltek időpontot arra vonatkozóan, hogy mikor térhet vissza a nyilvános szolgálatba.

Úgy tudni, hogy akkor tér vissza a munkába, amikor már jól van és készen áll.

A The Sun tegnap hozta nyilvánosságra, hogy a walesi hercegné elég jól van ahhoz, hogy elmenjen vásárolni a Windsor Farm boltjába.

A 40 éves Nelson Silva, aki a videót készítette, éppen steaket vásárolt, amikor meglátta Katalint és Vilmost a kenyérsoron.

A The Sunnak elmondta: „Észrevettem, hogy egy pár kenyeret választ, és a nő elfordította az arcát, és úgy éreztem, mintha már láttam volna az arcát. Ismerős volt. Ismertem valahonnan. Aztán Vilmos visszafordult, és arra gondoltam, hogy »várj csak, ismerem ezt az embert«. Mondtam a személyzetnek, hogy »azt hiszem, ők azok«, miközben fizettem. Kimentem a kocsimhoz, és ahogy kijöttek a boltból, csak filmeztem őket. Azt hiszem, egy kapun keresztül sétáltak ki a területről. Egyszerűen eltűntek, és nem láttam egy autót sem. Csak meg akartam osztani a családommal a felvételt, és megmutatni, hogy mennyire normálisak voltak.”

Elmondta még, hogy a párban nyilvánvaló volt a „kémia” és „szuper lazák voltak”.

Egy másik szemtanú, aki megnézte a felvételt, azt mondta: „Örülök, hogy jól van, és mindenki más is láthatja, hogy újra talpra állt és újra élvezi az életet”.

A sűrű hétvégén a hercegné is csatlakozott Vilmoshoz, hogy együtt nézzék meg gyermekeik, a tízéves György, a nyolcéves Charlotte és az ötéves Louis sportolását.

Az említett videót itt ön is megnézheti.

Kapcsolódó írásaink