Belföld
Könnyítették az ellenőrzést a magyarországi határátkelőhelyeken
A rendőrök mindent megtesznek annak érdekében, hogy a határátkelőhelyeken a várakozási idő csökkenjen, azonban az utasoknak így is lassabb áthaladásra kell számítaniuk – írják a police.hu oldalon

Az informatikai rendszerprobléma vasárnap 22 óra 53 perckor lépett fel több közúti határátkelőhelyen és a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren. A hiba kijavításán a szakemberek folyamatosan dolgoznak – jelezték a közleményben.
A rendőrség a külföldre utazóknak továbbra is ajánlja, hogy elindulás előtt tájékozódjanak a határátkelőhelyek nyitvatartási idejéről és az aktuális várakozási időkről a rendőrségi honlap Határinfó oldalán, valamint a Rendőrségi Útinformációs Rendszer (Rutin) mobil applikáció segítségével.