Orbán Viktor szerdán este egy rövid videórészletet osztott meg, amelyen Vastag Tamás Erkel Ferenc Bánk bán című operájából énekli a Hazám, hazám című áriát.
A felvétel a Fidesz múlt szombati, XXIX., tisztújító kongresszusán készült, melyen - mint azt mi is megírtuk korábban - ismételten Orbán Viktort választották meg a nagyobbik kormánypárt elnökévé.
Orbán Viktor a kongresszuson elhangzott teljes beszédét ide kattintva olvashatja el.







