Ötvenedik győzelmét ünnepelhette a szerb Novak Djokovic Indian Wellsben

Fucsovics párosban búcsúzott

Az amerikai Venus Williams 38 évesen is bizonyította Indian Wellsben, hogy nagy küzdő, mert két és fél órás mérkőzésen szetthátrányból fordítva 4:6, 7:5, 6:4-re nyert a harmadik kiemelt cseh Petra Kvitová ellen a második fordulóban.

Férfi egyesben az ötszörös bajnok Novak Djokovic a második fordulóban 7:6 (7:5), 6:2-re legyőzte az amerikai Bjorn Fratangelót, így a szerb világelső az 50. győzelmét aratta Indian Wellsben, ennél több meccset egyetlen másik Masters-tornán sem nyert. Kiesett viszont az acapulcói tornát megnyerő ausztrál Nick Kyrgios, aki 6:4, 6:4-re kikapott a német Hermann Kohlschreibertől. Az edzőjével, Sávolt Attilával szakító Fucsovics Márton az argentin Guildo Pellával az első fordulóban vereséget szenvedett két szettben a Rojer, Tecau holland, román párostól. Az egyesben 29. kiemelt magyar játékos ellenfele a második fordulóban hétfőn hajnalban a svájci Stan Wawrinka volt, aki legyőzte a selejtezőből érkezett Evanst.