Krónika

Halálra gázolták a hétvégén eltűnt brit férfit

A fiatalember legénybúcsúra érkezett Budapestre, sokan keresték az elmúlt napokban

A hétvégén elgázolt egyik férfi az a brit turista, aki legénybúcsúra érkezett Budapestre, de később levált társaitól- értesült a Velvet. 

Sam Clancy egy 22 fős társasággal érkezett Budapestre egy legénybúcsúra április utolsó hétvégéjén. A rendőrség első tájékoztatása szerint a férfit április 28-án a Kazinczy utcában látták utoljára egy szórakozóhelyen, ahonnan ismeretlen helyre távozott és azóta életjelet nem adott magáról. 

A gázolás április 28-án, 22 óra 38 perc körül Budapest XIII. kerületében. A Váci út 29. szám előtt elgázoltak egy férfit, aki olyan súlyosan megsérült, hogy szinte azonnal életét vesztette. 

A Velvet információi szerint az áldozat az eltűnt turista volt. 

Csécsi Soma, a BRFK szóvivője megkeresésünkre elmondta, hogy a férfit közigazgatási eljárás keretén belül keresték. A keresést azonban azóta megszüntették. Egyelőre bővebb információt nem tudott az üggyel kapcsolatban mondani. 

Objektum doboz

A fiatalembert sokan keresték, kórházakban, közösségi oldalakon és néhányan Budapesten maradtak és itt próbálták felkutatni eltűnt barátjukat. 

Forrás: Velvet