2012-02-10
Vb-selejtezős mérkőzések a programban
Labdarúgás. A bolgárokkal kezdi, a norvégokkal zárja az idényt a válogatott
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elnökségi ülésén többek között az is eldőlt, hogy a Magyar Kupa döntőjét május 1-jén a Puskás Ferenc Stadionban rendezik, míg az április 18-án esedékes Ligakupa-finálé helyszínét a két csapattal egyeztetve jelölik majd ki.
A férfiválogatott korán, már február 29-én pályára lép Bulgária ellen, s november 14-én a norvégok ellen játssza idei utolsó mérkőzését. Csapatunk a 2008-as Európa-bajnokság selejtezősorozatában találkozott a norvégokkal, a Megyeri úton 4–1-es vereséget szenvedett a gárda, idegenben pedig 4–0-ra kapott ki.
Az MLSZ a TAO-s forrásból 2012-ben több mint húsz nagyméretű műfüves pálya, több mint száz kisméretű műfüves pálya megépítését, továbbá több mint ötven füves nagypálya felújítását, korszerűsítését tervezi.
A válogatottal kapcsolatos hír, hogy az orosz másodosztályú bajnokság éllovasa, az Alanyija Vlagyikavkaz hivatalosan is bejelentette, hogy szerződtette a 38-szoros magyar válogatott Priskin Tamást.
A magyar labdarúgó-válogatott 2012-es programja:február 29.: Magyarország–Bulgária
június 1.: Csehország–Magyarország
június 4. : Magyarország–Írország
augusztus 15.: Magyarország–Izrael
szeptember 7. : Andorra–Magyarország vb-selejtező
szeptember 12.: Magyarország–Hollandia vb-selejtező
október 12.: Észtország–Magyarország vb-selejtező
október 16.:Magyarország–Törökország vb-selejtező
november 14.: Magyarország–Norvégia
MH-összeállítás